صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
 •   اعلام آمادگی مجمع عالی واردات کشور جهت اجرای فاز دوم طرح شبنم

  محمد حسین برخوردار، عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی و رییس مجمع عالی واردات کشور در نشست خبری که به مناسبت اجرای طرح شنبم از ابتدای اردیبهشت سال جاری برگزار شده بود، یکی از نقاط قوت سامانه شبکه بازرسی و نظارت مردمی را از بین بردن نارضایتی وارد‌کنندگان از توزیع کالاهای جعلی و قاچاق در کشور دانست.

 •   آغاز برخورد با کالاهای فاقد کد رهگیری شبنم از اردیبهشت ماه

  سردار ابویی معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در همایش طرح شبنم، ضمن اشاره به تصویب 9 ماهه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مجلس شورای اسلامی و تاکید ریاست محترم جمهوری به اهمیت طرح کدینگ کالاهای وارداتی، پرداخته و خواستار عزم همه جانبه دستگاههای اجرایی و نظارتی کشور برای اجرای این طرح شدند .

 •   فرصت 20 روزه اصناف برای کسب تاییدیه قاچاق نبودن کالا

  رییس شورای اصناف گفت: فروشندگان و اصنافی که کد شبنم ندارند باید از طریق اتحادیه تاییدیه قاچاق نبودن کالا را دریافت کنند. به گزارش روابط عمومی پروژه شبنم، قاسم نوده فراهانی در نشست خبری که به مناسبت اجرای طرح شنبم از ابتدای اردیبهشت سال جاری برگزار شده بود، ضمن اعلام این مطلب گفت: در مورد کالاهای موجود در فروشگاه ها و انبارها که کد رهگیری ندارند یک فرصت 20 روزه در نظر گرفته شده تا اتحادیه ها قاچاق نبودن کالاها را تایید کنند.

 •   اجرای طرح نصب بارکد دو بعدی برای 5 گروه کالایی از اردیبهشت ماه

  به گزارش روابط عمومی پروژه شبنم به نقل از خبرگزاری مهر، محمدحسن نکویی‌مهر با اشاره به از سرگیری اجرای طرح نصب بارکد دوبعدی بر روی کالاها برای جلوگیری از عرضه کالاهای قاچاق (شبنم ) در بازار گفت: با توجه به نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی؛ یکی از اقدامات اصلی برای حمایت از تولید داخلی، مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه است.

 • دریافت کد رهگیری شبنم شرط نهایی شدن ثبت سفارش کالا

  در راستای اجرای طرح استعلام اصالت و رهگیری کالاهای وارداتی(طرح شبنم)، از تاریخ 01/12/1390 واردکنندگان کالاهای ذیل می‌بایست قبل از نهایی شدن ثبت‌سفارش، نسبت به ثبت‌نام و دریافت کدرهگیری شبنم اقدام نمایند؛ در غیر اینصورت، امکان تایید و

 •   اجرای طرح شبنم متوقف نمی شود

  معاون توسعه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: تصمیمی به منظور توقف یا به تاخیر انداختن طرح شبنم گرفته نشده و هم اکنون این طرح همچنان به قوت خود باقی است.

 • تکذیب خبر مربوط به توقف طرح شبنم

  با توجه به درج خبری مبنی بر لغو طرح شبنم در خبرگذاری ها، روابط عمومی طرح شبنم در مصاحبه با مدیر این طرح موضوع فوق را بررسی نمود.

 • آمادگی استان ها برای اجرای طرح شبنم

  معاون هماهنگی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت از آمادگی تمامی استان های کشور برای اجرای طرح یکپارچه نصب بارکد دو بعدی کالا (شبنم ) بر روی 4 گروه کالایی از ابتدای بهمن ماه خبر داد.

ردیف های11 تا 20 از 27  

   
RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات