صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
    RSS2.0
چاپ   

طرح شبنم، طرحی ضمانت‌محور و سلامت‌محور است .

امتیاز کاربران به طرح شبنم، طرحی ضمانت‌محور و سلامت‌محور است .
2.7 از 5 از مجموع 15 رای ثبت شده
امتیاز شما:

معاون غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: طرح شبنم، طرحی ضمانت‌محور و سلامت‌محور است، کیفیت و کمیت محصولات با اجرای این طرح تضمین و تأیید می‌شود که در نهایت موجب سلامت روحی و جسمی مردم خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بازرسی و نظارت مردمی به نقل از اقتصاد پنهان، احمد شیبانی، معاون غذا و داروی وزارت بهداشت در مراسم امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه کدینگ محصولات وارداتی تحت نظارت حوزه بهداشت گفت: طرح شبنم طبق مصوبه هیئت دولت اجرایی می‌شود.

شیبانی افزود: طرح شبنم، طرحی ضمانت‌محور و سلامت‌محور است، کیفیت و کمیت محصولات با اجرای این طرح تضمین و تأیید می‌شود که در نهایت موجب سلامت روحی و جسمی مردم خواهد شد.

معاون غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: کد رهگیری کالاهای وارداتی طرح مهمی است که در دولت انجام شده و کالاهایی را که به طور مستقیم با سلامت مردم ارتباط دارد و ابزار سلامت جامعه است را تحت پوشش قرار می‌دهد.

وی اظهار داشت: دارو، تجهیزات پزشکی، فرآورده‌‌های آرایشی ـ بهداشتی و مکمل‌های غذایی و رژیمی در این طرح، کد رهگیری دریافت می‌کنند.

شیبانی گفت: پیش از این با طراحی برچسب اصالت دارو در وزارت بهداشت شرایط برای تشخیص داروی مجاز و غیرمجاز فراهم شده بود. در سال حمایت از تولید ملی این طرح می‌تواند واردات را مدیریت و از آسیب به تولید ملی جلوگیری کند.

معاون غذا و داروی وزارت بهداشت تصریح کرد: با اجرایی شدن طرح کدینگ (شبنم) مصرف‌کننده برای استفاده از محصولات پزشکی و بهداشتی اطمینان خاطر خواهد داشت و کالاهای تقلبی، قاچاق و بی‌کیفیت قابل تشخیص می‌شود.

وی اظهار داشت: وزارت بهداشت و درمان 150 هزار فرآورده‌ی مختلف را که با سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد، کنترل می‌کند، طرح شبنم کمک خوبی برای کنترل بهتر و بیشتر این فرآورده‌‌هاست.

شیبانی تأکید کرد: با هماهنگی بین ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت بهداشت، این مصوبه مهم دولت را اجرا می‌کنیم.

 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات