صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
    RSS2.0
چاپ   

صنوف سریعاً اقدام به دریافت کد شناسه شبنم کنند

امتیاز کاربران به صنوف سریعاً اقدام به دریافت کد شناسه شبنم کنند
2.7 از 5 از مجموع 17 رای ثبت شده
امتیاز شما:
شورای اصناف کشور در اطلاعیه ای از واحدهای صنفی خواست که هر چه سریعتر اقدام به دریافت طرح کد رهگیری (کدینگ) کالاهای وارداتی (طرح شبنم) نمایند

به گزارش روابط عمومی شبکه بازرسی و نظارت مردمی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اصناف کشور بر اساس مصوبه هیئت دولت با موضوع شناسه دار کردن کالاهای وارداتی متصدیان واحدهای صنفی مشمول این طرح از جمله « لوازم صوتی و تصویری و گوشی تلفن همراه، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، رایانه و داده ورزی، خرازی، لوازم آرایشی و بهداشتی » که در اجرای مرحله اول طرح شبنم قرار دارند اقدام به دریافت کد رهگیری این طرح نموده و جهت دریافت فرمهای خوداظهاری به سایت www.shabanam.ir مراجعه نمایند.

بر این اساس صاحبان صنوف مورد اشاره با مراجعه به اتحادیه های ذیربط خود و تکمیل فرمهای خود اظهاری و سایر اقدامات مورد نیاز با هماهنگی اتحادیه مقدمات دریافت کدرهگیری طرح شبنم را فراهم  کنند.

شایان ذکر است در صورتیکه واحدهای صنفی به هر دلیلی از انجام این امر خودداری نمایند، کالاهای فاقد کد رهگیری مشمول طرح جمع آوری کالای قاچاق گردیده و جمع آوری خواهد شد.

این اطلاعیه حاکی است، مراجعه کنندگان به این سایت سه نسخه از صفحه اول سایت پرینت گرفته، ضمن اظهار و تکمیل کالاها؛ جهت اخذ تأییدیه به اتحادیه ذیربط مراجعه نمایند.

 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات