صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 

اخبار شبنم

دریافت بارکد دوبعدی , اخبار شبنم , تکذیب خبر مربوط به توقف طرح شبنم

 
    RSS2.0
چاپ   
تکذیب خبر مربوط به توقف طرح شبنم

با توجه به درج خبری مبنی بر لغو طرح شبنم در خبرگذاری ها، روابط عمومی طرح شبنم در مصاحبه با مدیر این طرح موضوع فوق را بررسی نمود.

غلامرضا نوری زاده مدیر طرح شنبم، در توضیح خبر فوق، اعلام کرد پیرو مصوبات هیات محترم دولت و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از ابتدای آبان 1390 وارد کنندگان کالاهای گروه هدف، ملزم به دریافت کد رهگیری شبنم و الصاق آن روی کالا قبل از عرضه آن در بازار هستند. همچنین در این مصوبات، مقرر گردیده از ابتدای بهمن ماه 1390 برخورد با متخلفین آغاز و کالاهای فاقد این برچسب از سطح بازار جمع آوری گردند.

در هفته گذشته، با توجه به درخواست مکرر اتحادیه ها و اصناف مرتبط با کالاهای هدف مبنی بر تعویق برخورد با متخلفین در سطح بازار، به منظور ایجاد آمادگی بیشتر در بین اصناف و اطلاع رسانی کافی به مصرف کنندگان، این درخواست در کمیته راهبری طرح بررسی گردید.

وی همچنین افزود: پیرو هماهنگی های انجام شده با بازرسی و نظارت شورای اصناف، مقرر گردید تا بازرسان از ابتدای بهمن ماه 1390 با مراجعه به مراکز عرضه کالاها، وجود برچسب شبنم روی کالاهای گروه هدف را بررسی نموده و در صورت مشاهده تخلف، با دادن تذکر و تهیه صورتجلسه با متصدی واحد صنفی در عدم عرضه محصولات قاچاق، مراتب ثبت و همچنین جمع آوری کالاهای فاقد برچسب شبنم از ابتدای اردیبشهت 1391را اطلاع رسانی نمایند.

 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0
مرکزتخصصی مشاوره وخدمات کسب وکار(کارآفرینی وتجارت الکترونیک)

پیام رسا ( سامانه پیشرفته پیامک ) پیام کوتاه SMS ، فکس ، تلفن گویا

سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند تجاری

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

طراحی لوگو
طراحی لوگو

   پيگيري درخواست خدمات
استخدام * Jobs.RESAco.ir * (جذب نیروی کار تمام وقت)

ثبت شرکت و تغییرات شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند