صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
    RSS2.0
چاپ   

تفاهم‌نامه سه‌جانبه کدینگ محصولات وارداتی تحت نظارت حوزه بهداشت امضا شد

امتیاز کاربران به تفاهم‌نامه سه‌جانبه کدینگ محصولات وارداتی تحت نظارت حوزه بهداشت امضا شد
2.7 از 5 از مجموع 16 رای ثبت شده
امتیاز شما:

طی مراسمی با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تفاهم‌نامه سه‌جانبه الصاق کد رهگیری کالاهای وارداتی در حوزه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بازرسی و نظارت مردمی به نقل از اقتصاد پنهان، طی مراسمی با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تفاهم‌نامه الصاق کد رهگیری کالاهای وارداتی تحت نظارت حوزه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی امضا شد.

بر اساس این تفاهم نامه تمامی کالاهای دارویی، فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی، تجهیزات پزشکی و مکمل‌های غذایی و رژیمی که مستقیما با سلامت مردم ارتباط دارند برای واردات به کشور باید کد شبنم داشته باشند.

مهدی ابویی، محمدصادق مفتح و احمد شیبانی تفاهم‌نامه الصاق کد رهگیری این دسته از کالاهای وارداتی را دقایقی پیش امضا کردند.

الصاق کد شبنم از ابتدای اردیبهشت سال جاری آغاز شده و علاوه بر اقلام مذکور چهار گروه کالایی دیگر را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.

شبکه نظارت و بازرسی مردمی (طرح شبنم) در راستای سیاست‌های دولت برای مبارزه با قاچاق کالا طراحی و پیاده‌سازی شده است.

این طرح در فاز نخست پنج گروه کالایی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، موبایل و رایانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، فرآورده‌های دارویی، مکمل‌های غذایی و رژیمی، تجهیزات پزشکی و اسباب بازی را شامل می‌شود.

 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات