صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
    RSS2.0
چاپ   

تا پایان دی ماه تمامی کالاهای وارداتی گوشی تلفن همراه دارای کد رهگیری شبنم می شوند .

امتیاز کاربران به تا پایان دی ماه تمامی کالاهای وارداتی گوشی تلفن همراه دارای کد رهگیری شبنم می شوند .
4.7 از 5 از مجموع 19 رای ثبت شده
امتیاز شما:
عضو هیات مدیره و بازرس اتحادیه صوتی و تصویری تلفن همراه و لوازم جانبی گفت: تا پایان دی ماه تمامی کالاهای وارداتی موجود در بازار دارای بارکد رهگیری و طرح شبنم می شوند.

به گزارش روابط عمومی پروژه شبنم، " نادر درخشانی" در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: طبق مصوبه دولت برای جلوگیری از عرضه گوشی های قاچاق و همچنین مبارزه با قاچاقچیان تمامی کالای موجود در بازار دارای برچسب طرح شبنم می شوند.
وی افزود: طبق این مصوبه تمامی خورده فروشان، عمده فروشان و سایر فعالان در این حوزه باید تمامی کالاهای وارداتی و قانونی را با کد رهگیری و طرح شبنم در بازار عرضه کنند.
وی تصریح کرد: طرح شبنم نجات بخش بازار تلفن همراه است چرا که این طرح قابل کپی نیست و راهی برای متقلبان و سودجویان باقی نمی گذارد.
درخشانی گفت: درپی اجرای تعرفه شش درصدی، جمع آوری گوشی های قاچاق توسط ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تمامی گوشی های وارداتی در گمرک دارای برچسب شبنم می شود که این امر حرکتی بسیار مثبت برای مصرف کننده نهایی است.
وی افزود: این برچسب ها که در گمرک بر روی جعبه های گوشی های تلفن همراه نصب می شوند قابل کپی نیستند و تمامی کالاهایی که فاقد این برچسب باشند به عنوان کالاهای قاچاق محسوب می شود.

 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات