صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
    RSS2.0
چاپ   

آمادگی استان ها برای اجرای طرح شبنم

امتیاز کاربران به آمادگی استان ها برای اجرای طرح شبنم
4.7 از 5 از مجموع 24 رای ثبت شده
امتیاز شما:

به گزارش روابط عمومی پروژه شبنم، "صفدر رحمت‌آبادی"  در گفت وگو با شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا) افزود: در حال حاضر مقدمات اجرایی شدن این طرح در تمامی استان ها فراهم شده و استقبال خوبی در این زمینه به عمل آمده است.

وی با اشاره به ضرورت اجرای طرح شبنم ( شبکه بازرسی و نظارت مردمی ) تصریح کرد: وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان متولی بخش تجارت و شبکه توزیع کالا،‌ برای مبارزه با توزیع کالای قاچاق و جعلی، اقدام به ایجاد این سامانه کرده  تا بتواند علاوه بر اطمینان از اصالت کالای خریداری شده مشوق‌های اعتباری  را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد.

معاون وزیر صنعت،‌معدن وتجارت در ادامه،‌اجرای طرح  شبنم از اول بهمن ماه را در سراسر کشور را نقطه عطفی در حمایت از تولید داخل وجلوگیری از ورود کالای بی‌کیفیت و قاچاق ذکر کرد.

رحمت آبادی همچنین تاکید کرد:  برای فراهم شدن زیرساخت‌های این طرح، استان‌ها فعالیت‌های مختلفی را در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر انجام داده‌اند.

وی افزود: براین اساس، طرح شبنم در فاز پایلوت با هدف نصب کد شناسه دو بعدی بر روی ‌ 4 گروه کالایی شامل لوازم خانگی، رایانه و ملحقات آن، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی آغاز خواهد شد که به تدریج  گروه های کالایی افزایش خواهد یافت

 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات