صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 

 اخبار شبنم    RSS2.0

 • طرح شبنم با زيزبنايي محکم به کار خود ادامه مي دهد

  طرح شبنم به فعاليت خود ادامه مي دهد. کليه کالاهاي وارداتي ملزم به استفاده از بارکد شبنم هستند. هر چند در اوايل راه اندازي طرح به دليل عدم مديريت صحيح مشکلاتي براي اجراي طرح ايجاد شد اما هم اکنون با تمرکز بر گمرکات کليه کالاهاي وارداتي داراي برچسب رهگيري شبنم هستند.

 • طرح شبنم، طرحی ضمانت‌محور و سلامت‌محور است .

  معاون غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: طرح شبنم، طرحی ضمانت‌محور و سلامت‌محور است، کیفیت و کمیت محصولات با اجرای این طرح تضمین و تأیید می‌شود که در نهایت موجب سلامت روحی و جسمی مردم خواهد شد.

 • اجرای طرح کدینگ در اصلاح ساختار اقتصادی و قیمت نقش اساسی را ایفا می‌کند

  معاون پیشگیری و هماهنگی سازمان‌ها و استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اقدامات اساسی و مهم برای اقتصاد کشور را برنامه‌های زیرساختی اعلام کرد و گفت: طرح کدینگ کالاهای وارداتی از جمله برنامه‌های زیرساختی به شمار می‌رود که در اصلاح ساختار اقتصادی و قیمت نقش اساسی را ایفا می‌کند.

 • طرح شبنم تأثیر مناسبی در آرامش بازار دارد

  محمد صادق مفتح قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم امضای تفاهم‌نامه الصاق کد رهگیری کالاهای وارداتی بر روی محصولات پزشکی و بهداشتی گفت: طرح کدینگ کالا یا شبکه بازرسی و نظارت مردمی (شبنم) توسط ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز طراحی و اجرا شده و وزارت صنعت در بحث فنی و اجرایی به عنوان بازوی ستاد فعالیت می‌کند.

 • اجرای طرح شبنم در رفع مشکلات شبکه توزیع موثر است

  به گزارش روابط عمومی شبکه بازرسی و نظارت مردمی به نقل ازخبرگزاری مهر، سید رضا دهناد ظهر چهارشنبه درهمایش منطقه‌ای اجرای شناسه دار کردن کالاهای وارداتی که با حضور جمعی از مسئولان سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و روسای ادارات تعزیرات حکومتی منطقه ۲ کشور و معاونان سیاسی امنیتی و برنامه ریزی استانداری قم در سالن همایش‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت قم برگزار شد با بیان اینکه نظام توزیع کشور باید در راستای حمایت از تولید داخلی باشد افزود: یکی از مشکلات نظام توزیع، فاصله قیمتی بین تولید کننده و مصرف کننده است.

 • طرح برخورد با 5 گروه کالای فاقد کد شبنم از اردیبهشت ماه

  مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک راهبر گفت: اجرای فاز دوم طرح شبکه نظارت و بازرسی مردمی(شبنم) از ابتدای اردیبهشت‌ماه آغاز خواهد شد . به این ترتیب با نصب بارکد دو بعدی روی پنج گروه کالایی امکان تشخیص کالای قاچاق از غیرقاچاق برای مردم فراهم شود.

   RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات